Kanały dla dzieci w nc+

kanaly-dla-dzieci-teleiwzja-nTelewizja nc+ bez wątpienia należy do liderów wśród operatorów telewizji cyfrowej na rynku, posiada bowiem bardzo szeroką ofertę z mnóstwem kanałów.

Abonenci mogą dzięki temu wybierać w szerokiej gamie ciekawych pakietów telewizyjnych, które ponadto mogą łączyć z innymi usługami, na przykład z Internetem mobilnym czy z ofertą głosowa na telefon, a dzięki temu obniżyć koszty.

Jeśli chodzi o pakiety telewizyjne, nc+ oferuje mnóstwo programów idealnych dla każdego widza, niezależnie od płci czy wieku. Znajdziemy tutaj programy dla mężczyzn, na przykład programy sportowe, jak i dla kobiet, o tematyce modowej czy transmitujące romantyczne seriale produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Nie brak tu ciekawych programów podróżniczych, informacyjnych, muzycznych czy popularnonaukowych, gdzie obejrzeć można ciekawe filmy dokumentalne. Z nc+ jednakże nie będą się nudzić także najmłodsi widzowie. Jakie kanały dla dzieci oferuje platforma?

Jednym z cieszących się dużą popularnością kanałów nc+ dla maluchów jest MiniMini+, program transmitujący ciekawe programy edukacyjne oraz bajki wolne od agresji, dzięki którym dzieci mogą wiele się nauczyć. Zobaczyć tu można produkcje takie jak „Franklin i przyjaciele”, „Przygody Adasia i Tosi”, „Kotka Pusia”, „Przygody słoniczki Elli”, „Truskawkowe Ciastko”, „My Little Pony” czy „Stacyjkowo”.

Specjalnie dla dzieci stworzono także kanał BABY TV, gdzie mogą one o każdej porze dnia oglądać bajki, a także DISNEY JUNIOR – ta stacja jest przez najmłodszych lubiana szczególnie, gdyż zobaczyć można tutaj kultowe postacie kina dla dzieci, w kreskówkach takich jak „Goofy i inni” czy „Kubusiowe opowieści”.

Na BBC CBEEBIES obejrzeć można zarówno nowe produkcje dla najmłodszych, na przykład „Baby Jake”, „Kieszonkowy Dziadek”, „Supercyfry” czy „Dobranocny Ogród”, ale także starsze, jak „Teletubisie”, a na kanale JIM JAM znaną nawet starszym bajkę „Bob budowniczy”. Inne kanały dla dzieci dostępne na platformie nc+ to NICK JR., DISNEY CHANNEL, CARTOON NETWORK, transmitujący zabawne kreskówki oraz seriale nie tylko dla dzieci, ale także dla nastolatków czy też BOOMERANG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *