Sylwester nad morzem z dziećmi

sylwester-z-dziecmiPrzypadający na ostatni dzień w roku Sylwester to doskonała okazja do świetnej zabawy, dlatego tej nocy świętują praktycznie wszyscy. Co jednak, jeśli jesteśmy rodzicami małych dzieci? Czy jeśli nie znajdziemy sobie dla nich opieki na tę noc, oznacza to, że musimy zrezygnować z dobrej zabawy i pozostać tego wieczoru w domu? Oczywiście, wcale nie musi tak być. Na Sylwestra możemy na przykład wyjechać z dziećmi nad morze, gdzie będziemy wyśmienicie się bawić zarówno my sami, jak i nasze pociechy.

Mnóstwo hoteli w dzisiejszych czasach ma w swojej ofercie pełne atrakcji, kilkudniowe pakiety sylwestrowe dla całych rodzin, tak jest na przykład w Hotelu SPA z Aquaparkiem „Primavera Conference & Spa” położonym niedaleko Jastrzębiej Góry – to Laureat Konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, więc na pewno wart jest uwagi.

Wspaniałego Sylwestra spędzą tutaj dzieci w każdym wieku – aby wszystkie dobrze się bawiły, przygotowano dla każdej grupy wiekowej inne atrakcje. Dla dzieci od 3 do 5 lat organizatorzy zaplanowali Mini Sylwester w Mini Przedszkolu z wieloma atrakcjami dla najmniejszych gości. Dzieci w wieku od 5 do 10 lat będą mogły świętować na Balu Sylwestrowym z Kapitanem Hookiem i Wendy – każdy maluch będzie mógł dołączyć do jednej z drużyn i walczyć dzielnie o Primaverę zaatakowaną przez piratów. Dla dzieci od 10 do 15 lat zorganizowana natomiast będzie dyskoteka z grami multimedialnymi. W dziecięcym pakiecie sylwestrowym oprócz balu sylwestrowego znajduje się oczywiście nocleg, pełne wyżywienie w formie bufetu szwedzkiego, ale także korzystanie z Parku Wodnego i różne zabawy – animacje, konkursy, malowanie buzi.

Rodzice oczywiście także nie będą się nudzić – również oni będą mieć swój bal sylwestrowy, a poza tym możliwość korzystania z Parku Wodnego i Świata Saun, gdzie do wyboru mamy łaźnię turecką, saunę fińską i infrared, różne zabiegi SPA.

Ciekawą propozycję dla rodzin z dziećmi ma również Centrum Zdrowia i Wypoczynku „Jantar” w Darłówku Zachodnim. Przygotowano tutaj bardzo bogaty program na pobyt sylwestrowy, który gwarantuje doskonałą zabawę i udany wypoczynek w trakcie pobytu zarówno maluchom, jak i ich rodzicom. Dzieci w wieczór sylwestrowy będą mogły bawić się na Balu Kostiumowym, na które wcześniej będą samodzielnie przygotowywały maski, a rodzice będą mieli swoją imprezę w restauracji hotelowej. Organizatorzy zaplanowali tutaj zabawę taneczną z zabawami i konkursami, a o północy pokaz sztucznych ogni. Doskonale będzie można bawić się ponadto podczas wieczorku zapoznawczego dzień przed sylwestrem, podczas konkursu lepienia bałwana giganta czy w czasie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dorośli będą mogli też korzystać z sauny i zabiegów SPA, a dzieci będą miały nieograniczony dostęp do Sali zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *