Pojemniki na zabawki pomieszczą wszelkie dziecięce skarby

pojemniki na zabawkiKasia, lat 6,5, jedynaczka. Użytkuje mały różowy pokoik na poddaszu. Liczne ciocie, wujkowie i troskliwi dziadkowie dbają o to, by nie cierpiała na niedostatek wszelkiego rodzaju zabawek. Lalki, klocki i pluszaki nie mieszczą się już w komodzie, dwóch szafach i na licznych półkach.

Mama małej Kasi nie przepada za bałaganem. Wpadła więc na ciekawy pomysł. Kupiła kilka pojemników na zabawki. Nie musi już upychać dziecięcych babilotów do zapchanych po brzegi szaf i szuflad, w których nic już się nie mieści.

Zanim jednak mama dała pudełka córeczce, razem z Kasią posprzątały wszystkie zabawki. W pokoju od razu zrobiło się więcej miejsca. Rzeczy, którymi dziewczynka już się nie bawi zostaną zawiezione do pobliskiego domu dziecka. Tam zabawek nigdy dość.

Pojemniki na zabawki są duże i kolorowe. Zdobione dużymi wzorami kwiatowymi. Pasują do zielono-niebieskich tapet i fantazyjnych dziecięcych mebelków Kasi. Są wręcz idealne do pokoju dziewczynki. Mieszczą liczne lalki i cały stos pluszaków. Są pojemne i nie zajmują dużo miejsca. A przy tym sprawiają Kasi mnóstwo radości. Ponadto jeden z pojemników jest nie tylko miejscem przechowywania skarbów dziecka, ale również praktycznym miejscem do siedzenia. Mebelek  uniwersalny, pomysłowe dwa w jednym.

Kasia ma również wiszący kosz na zabawki. Jest w nim kilka przegród, dzięki temu Kasia może sprytnie uporządkować swoje dziecięce gadżety. Poza tym taki kosz jest ładną i oryginalną ozdobą pokoju. Wykonany ze sprawdzonych tworzyw sprzyja bezpieczeństwu dziecka.

W sklepie były też pojemniki dla chłopców. Ciocia Kasi kupiła swojemu synkowi skrzynie w auta i kolorowe zwierzęta. Tomek chowa w nich nie tylko zabawki, ale też czasopisma i magazyny, które systematycznie kolekcjonuje od dwóch lat. Starszej córce – Magdzie, ciocia dała wiklinową skrzynię. Jest duża i pakowna. Ma kilka praktycznych szuflad. Można je dowolnie modyfikować i łączyć na wiele sposobów. Pasuje do wystroju pokoju nastolatki.

Do swojego pokoju mama również kupiła pojemnik. Co prawda nie na zabawki i trochę mniej kolorowy niż Kasi, ale równie pojemny i praktyczny. Mama przechowuje w nim swoje kosmetyki.