Kanały dla dzieci w nc+

kanaly-dla-dzieci-teleiwzja-nTelewizja nc+ bez wątpienia należy do liderów wśród operatorów telewizji cyfrowej na rynku, posiada bowiem bardzo szeroką ofertę z mnóstwem kanałów.

Abonenci mogą dzięki temu wybierać w szerokiej gamie ciekawych pakietów telewizyjnych, które ponadto mogą łączyć z innymi usługami, na przykład z Internetem mobilnym czy z ofertą głosowa na telefon, a dzięki temu obniżyć koszty.

Jeśli chodzi o pakiety telewizyjne, nc+ oferuje mnóstwo programów idealnych dla każdego widza, niezależnie od płci czy wieku. Znajdziemy tutaj programy dla mężczyzn, na przykład programy sportowe, jak i dla kobiet, o tematyce modowej czy transmitujące romantyczne seriale produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Nie brak tu ciekawych programów podróżniczych, informacyjnych, muzycznych czy popularnonaukowych, gdzie obejrzeć można ciekawe filmy dokumentalne. Z nc+ jednakże nie będą się nudzić także najmłodsi widzowie. Jakie kanały dla dzieci oferuje platforma?

Jednym z cieszących się dużą popularnością kanałów nc+ dla maluchów jest MiniMini+, program transmitujący ciekawe programy edukacyjne oraz bajki wolne od agresji, dzięki którym dzieci mogą wiele się nauczyć. Zobaczyć tu można produkcje takie jak „Franklin i przyjaciele”, „Przygody Adasia i Tosi”, „Kotka Pusia”, „Przygody słoniczki Elli”, „Truskawkowe Ciastko”, „My Little Pony” czy „Stacyjkowo”.

Specjalnie dla dzieci stworzono także kanał BABY TV, gdzie mogą one o każdej porze dnia oglądać bajki, a także DISNEY JUNIOR – ta stacja jest przez najmłodszych lubiana szczególnie, gdyż zobaczyć można tutaj kultowe postacie kina dla dzieci, w kreskówkach takich jak „Goofy i inni” czy „Kubusiowe opowieści”.

Na BBC CBEEBIES obejrzeć można zarówno nowe produkcje dla najmłodszych, na przykład „Baby Jake”, „Kieszonkowy Dziadek”, „Supercyfry” czy „Dobranocny Ogród”, ale także starsze, jak „Teletubisie”, a na kanale JIM JAM znaną nawet starszym bajkę „Bob budowniczy”. Inne kanały dla dzieci dostępne na platformie nc+ to NICK JR., DISNEY CHANNEL, CARTOON NETWORK, transmitujący zabawne kreskówki oraz seriale nie tylko dla dzieci, ale także dla nastolatków czy też BOOMERANG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *